ŘÍJENcvičební plán na měsíc → tady
jídelníčky → tady
hubnutí → tady (přidám na konci října)
WHILE THERE'S LIFE THERE'S HOPE

Dnes je ten den, kdy volně odletím!

29. ledna 2013 v 19:59 | Phuong Han |  Diary
Občas toho budu litovat,
občas budu prolévat slzy,
ale tohle je ten den, kdy volně odletím!


Proč si každý myslí, že nejsem silná? Že nedokážu zhubnout, a mít postavu jakou si přeju? Proč si každý myslí, že nedokážu jít a zapomenout na kluka kterého jsem nepopsatelně milovala, ale on mě vždy zradil a megaa na mě sral? Proč si každý myslí, že nedokážu být svá a dělat rozhodnutí podle sebe? Že se nedokážu dostat na "prestižnější" školu do Prahy? Že se sebou nechám zametat a využívat? Že nedokážu dosáhnout svých cílů a vyplnit své sny? Že budu pořád jenom stát a přihlížet na štěstí ostatních? Že nedokážu žít i opravdový život a nesedět jenom u počítače? Že nedokážu najít opravdové přátele, kteří mě budou držet a nevyserou se na mě? Myslíte, že to nedokážu? Dokážu. Dokážu, klidně všem, co ve mě je. Dokážu, že jsem originální, výjmečná, a že VY mě srát na hlavu nebudete! A začnu hned zítra!


Že je hrozně zmalovaná? Že je to přeplácané, naprosto nevkusné a umělé? No a co?! Mě se to líbí. A klidně se tak malovat budu. Budu svá, budu vypadat tak jak chci já. Klidně budu umělá, mě je to fuk. Myslete si o mě, že se dokážu jenom zmalovat, ale tak to není! Já chci prostě jenom preferovat styl, co se líbí mě a Váš názor mi je, upřímně - ukradenej.
Že se mi líbí blond a chci ji zkusit? Chci no. A co je na tom špatnýho? Že mi to nebude slušet? Že budu vypadat příšerně? Žijeme jen jednou a já chci vyzkoušet to co se líbí mě. Možná budu vypadat hrozně, třeba fakt jo. No a? Tak to přebarvím zpátky. Co mi brání v tom, vyzkoušet něco novýho? Nic! A Vy nebude rozhodovat o tom co mám na hlavě!

Tak žvatlej si ty svý kecy,
no, o čem to furt mluvíš?
Musím to milovat, tak budu milovat svý hatery:-*


Že je příšerně hubená? Že je to nezdravé a vyzařuje z toho anorexie? Hm, a co jako? Klidně budu anorektička, mě je to fuk. MĚ se ta postava líbí, chci ji a vím, že ji můžu mít. Vypadala jsem takhle, proč bych nemohla vypadat znovu? To že se nelíbí Vám, mi je upřímně uprdele. Je to moje tělo, a i kdybych měla 2000kg, i kdybych měla 20kg, pořád jsem to já, a pokud se Vám to nelíbí, nebavte se se mnou. Vykřičník - tečka - hotovo.
Že jsem kráva, když chci tetování a piercing? óó maj gáád, běžte raději řešit jiný hovna! Nechám si klidně vytetovat celej vesmír, Vám to může bejt ukradený a nemusíte se mi do toho srát.
Že jsem píča, když podporuju anorexii a bulimii? Ne nejsem. Já jen vím, jak se ty holky cejtí. A chci jim pomoc. To je snad moje věc. Pokud jsou podle Vás krávy tak prosím, vy prostě nemáte problémy jako ony. Vy nemáte anorexii, Vy máte třeba nějakou jinou NEMOC!

Jsem otrávená a unavená...
...z té tvé přetvářky.
Ou, trapný lháří...
už, prosím, mlč!


"Panebože,ty jseš pro-si?" A víte co? Jo, JSEM! Sebepoškozuju se. Ano. Přiznávám. A co Vy si tím jak uděláte? Vy jste si neprošli tím co já. Neříkám, že jsem jediná kdo má problémy! Ne nejsem. Jenomže, já hold nejsem silná jako Vy a nedokážu snést samotu a pocit nenáviděnosti. Ne, nedokážu to. Nojo, pravda bolí co? Opravdu jsem nespadla ze stromu, ale ty řezance na noze jsem od žiletek a nožů. Lhala jsem Vám. To mě váááážně mrzí. A víte proč? Teď si říkáte "úo můj bože, taková psychopatka. Ta patří do blázince" Ne, nepatřím. Obejdu se bez toho. Ale víte proč to teda dělám? Pro ten pocit - zapomenu na všechno, co mě trápí. A můžu jít, můžu se zase se všemi smát. A nikdo se nebude ptát jestli jsem nebo nejsem v pohodě. Každý si bude myslet, že jsem naprosto šťastná. Takže ano, klidně do mě pojďte rejt, co jsem za krávu. Řezání mi nepomůže vyřešit problémy. Ale pomůže mi usmívat se i přes tu bolest.

Neohlížej se a odejdi,
Víckrát mě nehledej a žil dál,
protože tvé lásky nelituju,
vezmu si jen dobré vzpomínky.
Nějak to dokážu snést.
Nějak to dokážu vydržet.
Čím víc jsi šťastnější,
tak já den po dni, pomalu umírám.

Tumblr_mfiu7ma0ai1ridbiho1_500_large

"Tyvole, ty na něj pořád myslíš? Seš kráva? Zapomeň na něj ne?" olaláá, vy jste tak chytří! Kdyby to šlo, tak už to asi dávno udělám, ne? Myslíte, že já nechci bejt šťastná? A konečně se přestat trápit kvůli klukovi, kterého jeden rok, neskutečně miluju, dávám mu nespočetně moc šancí, naivně doufám, že třeba právě TEĎ mu došlo, že mě má rád. A on celý ten rok, chce úplně někoho jiného, myslí jen na něj a ze mě si dělá jenom prdel? Využívá mě, aby nebyl "sám", ale ve výsledku jsem pro něj jen ubohá kamarádka? Myslíte, že kdyby to šlo, kdyby šlo na něj zapomenout, tak to neudělám? Po tom, co jsem mu dala všechno, na můj věk i věci, který jsem neměla, a on mě sprostě využíval dál, na něj nechci zapomenout? Překvápím Vás, ale ANO já na něj CHCI zapomenout. Nelituju toho, co jsem udělala. I když jsem pro Vás píča, kurva, děvka, naivka, stejně toho pořád nelituju. Myslete si o mě co chcete, byly to ty nejkrásnější a zároveň nejhorší chvíle v mém dosavadním životě. Ale už je konec, tehle příběh skončil.

Vždy jsem ti věřila,
ale vždycky jsi mě oklamal.
Tvé jasné lži,
pořád ty samé lži.
Jak si vůbec mohl?
Protože jsem Tě milovala,
tak jsem vytrvala.

Tumblr_m5es558cvi1r4ebhpo1_250_large

Takže ano, oficálně se Vám přiznávám, že PODPORUJU PRO-ANA, JSEM PRO-SI, A JSEM SVÁ! Váš názor je mi uprdele, říkejte si o mě co chcete, já se sebou nechala zametat už dost. Budu dělat to co chci já, učit se tak jak chci já, malaovat se tak jak chci já, milovat ty co chci já, a VY si můžete POLÍBIT PRDEL! Když Vám to vadí, nebavte se se mnou. Já Vaší ubohou podporu nepotřebuju.
Zítra, zítra, už budu taková, jaká bejt chci a Vy si to přeberte jak chce.

A na TEBE ty debile, totálně SERU!
Film je u konce,
tenhle film skončil.
Když opona zapadá, dveře se otevírají,
tak sbohem, sbohem, měj se, čau čau.
Prostě z toho nedělej vědu,
a prosím, odejdi.
Tenhle příběh byl jen sen,
a tímhle to tady končí.
Je konec.
Skončilo to.
Už toho bylo dost tak se...
zase staneme cizincemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama